עו"ד תאונות עבודה – התקשרו עכשיו לקבלת סיוע!

עונפצעתם בתאונת עבודה? חושבים כי נגרם לכם נזק לטווח קצר או נזק לטווח ארוך במסגרת העבודה? ייתכן שמגיע לכם פיצוי כספי גבוה. עברת תאונת עבודה? רצוי שלא להמתין אלא לפנות מיד לעו"ד תאונות עבודה על מנת למצות את זכויותיכם. עצמאי, נפגעת בתאונה? אתה חייב עו"ד תאונות עבודה כי גם לך מגיע פיצוי. יחד נבחן האם בנוסף לביטוח לאומי כדאי להגיש תביעת נזיקין נגד המעסיק בגין מחשלים ורשלנות שגרמה לפציעה. עו"ד תאונות עבודה - הצעד הבא שלך!

יהודה וחזיז עו"ד עם התמחות בהגשת תביעות לתאונות עבודה. אנו מתחייבות לשרות VIP לכל לקוח - שרות יעיל, מהיר ומקצועי. אנו עתירות ניסיון, דוגלות ביושרה, מקצועיות ואמינות. זמינות תמיד גם למקרים דחופים! ייצגנו בהצלחה מאות מקרים של תביעות תאונות עבודה, תביעות ביטוח בעקבות תאונות עבודה, תביעות אובדן כושר עבודה והשגנו פיצויים גבוהים לנתבעים!

איך מגישים תביעה בגין תאונת עבודה?

למעסיק שלכם אחריות לשלומכם ובריאותכם. מעסיקים נדרשים להקפיד על תנאי עבודה הולמים וסיוע בעת הצורך. עובד שנפגע בתאונת עבודה זכאי לקבל תמלוגים בגין נזקי תאונה מהמוסד לביטוח לאומי, מחברת הביטוח הפרטית, ככל שיש לכם פוליסת ביטוח שמכסה נזקים מתאונות עבודה, ומהמעסיק שלכם, ככל שמדובר בעובד שכיר שניזוק בתאונת עבודה שנגרמה בשל רשלנות המעסיק. במקרה של תאונת עבודה עו"ד תאונות עבודה מעניק לכם הדרכה והכוונה שוטפת ומלווה אתכם בכל הערכאות בבתי במשפט. משרדנו בקיא בכל הליכי התביעה ואנו יודעות למקסם את הפיצויים בגין נזק!

משרדנו מטפל במגוון רב של תאונות עבודה כמו נפילות, נפילה מסולם, פציעה קלה או פציעה  קשה, פציעות בעיניים, אובדן כושר עבודה, הרמת חפצים כבדי. מקרה של מכונה שלא גודרה, נפילה מסולם לא יציב, הכרה במחלות שנגרמו כתוצאה מעבודה כמו פסוריאזיס בשל חשיפה לשמש ומתח בעבודה, תסחיף ריאתי בשל טיסות ארוכות לחו"ל, נכות בגב עקב נסיעות ממושכות, ואסטמה עקב חשיפה לחומרים מזיקים. חשוב לנו שתדעו כי אתם יכולים למצות את כל הזכויות המגיעות לכם עקב תאונת עבודה. אנו כאן עבורכם לתיעוד נסיבות התאונה, לאיסוף הראיות וההוצאות בגין התאונה. פנו אלינו כדי לוודא את זכויותיכם לפיצויים!

whatsapp desktop
whatsapp mobile