עורך דין מומלץ לתאונות עבודה

עורך דין מומלץ לתאונות עבודהנפצעתם בתאונת עבודה? למעסיק שלכם אחריות לשלומכם ובריאותכם. מעסיקים נדרשים להקפיד על תנאי עבודה הולמים וסיוע בעת הצורך. עובד שנפגע בתאונת עבודה זכאי לקבל תמלוגים בגין נזקי תאונה מהמוסד לביטוח לאומי, מחברת הביטוח הפרטית, ככל שיש לכם פוליסת ביטוח שמכסה נזקים מתאונות עבודה, ומהמעסיק שלכם, ככל שמדובר בעובד שכיר שניזוק בתאונת עבודה שנגרמה בשל רשלנות המעסיק.

טיפול ברמה הגבוהה ביותר לנפגע תאונות עבודה. חושבים כי נגרם לכם נזק במסגרת העבודה? ייתכן שמגיע לכם פיצוי כספי גבוה. עברת תאונת עבודה? רצוי שלא להמתין אלא לפנות מיד לעו"ד תאונות עבודה על מנת למצות את זכויותיכם. עורך דין מומלץ לתאונות עבודה הוא הצעד הבא שלך לפיצוי הולם. יהודה וחזיז עו"ד עם התמחות בהגשת תביעות לתאונות עבודה. משרדנו מטפל במגוון רב של תאונות עבודה כמו נפילות, נפילה מסולם, פציעה קלה או פציעה  קשה, פציעות בעיניים, אובדן כושר עבודה, הרמת חפצים כבדי. מקרה של מכונה שלא גודרה, נפילה מסולם לא יציב, הכרה במחלות שנגרמו כתוצאה מעבודה כמו פסוריאזיס בשל חשיפה לשמש ומתח בעבודה, תסחיף ריאתי בשל טיסות ארוכות לחו"ל, נכות בגב עקב נסיעות ממושכות, ואסטמה עקב חשיפה לחומרים מזיקים.

הגשת תביעה בגין תאונת עבודה

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים בתחומים השונים. יחד נבחן האם בנוסף לביטוח לאומי כדאי להגיש תביעת נזיקין בגין רשלנות שגרמה לפציעה. אנו מתחייבות לשרות מותאם אישית לכל לקוח. זמינות במקרים דחופים. ניסיון, ביושרה, מקצועיות ואמינות. ייצגנו בהצלחה מאות מקרים של תביעות תאונות עבודה, תביעות ביטוח בעקבות תאונות עבודה, תביעות אובדן כושר עבודה והשגנו פיצויים גבוהים לנתבעים!

במקרה של תאונת עבודה עורך דין מומלץ לתאונות עבודה מעניק לכם הדרכה והכוונה שוטפת ומלווה אתכם בכל הערכאות בבתי במשפט. משרדנו בקיא בכל הליכי התביעה ואנו יודעות למקסם את הפיצויים בגין נזק. חשוב לנו שתדעו כי אתם יכולים למצות את כל הזכויות המגיעות לכם עקב תאונת עבודה. אנו כאן עבורכם לתיעוד נסיבות התאונה, לאיסוף הראיות וההוצאות בגין התאונה. פנו אלינו כדי לוודא את זכויותיכם לפיצויים!

whatsapp desktop
whatsapp mobile