עורך דין תאונות תלמידים להשגת פיצוי מקסימלי!

עורך דין תאונות תלמידים תאונות תלמידים הן תאונות אשר נגרמו לתלמיד בגן או בבית הספר. חשוב לדעת כי תלמידי ישראל מבוטחים בפוליסת תאונות אישיות ובמקרה של תאונת תלמידים ניתן להגיש תביעה נגד המוסד החינוכי בו למד התלמיד או נגד משרד החינוך או כל גורם שהיה אחראי לתאונה. בתאונות תלמידים ניתן גם לתבוע את חברת הביטוח שמבטחת בפוליסת תאונות תלמידים. תאונות תלמידים דורשות טיפול משפטי מקצועי ביותר!

הידעתם כי אתם ילדיכם זכאים לקבל פיצוי באם היו מעורבים בבית הספר או פעילות בית ספרית במסגרת פוליסת ביטוח תאונות תלמידים? במקרה של תאונות תלמידים חשוב לקבל ייצוג משפטי על ידי עורך דין המתמחה בנזיקין בתחום הספציפי הקשור לתביעה של קטין. עורך דין תאונות תלמידים יעזור לכם לממש את מירב זכויות ילדכם ואת מקסימום הפיצויים המגיעים לו במסגרת פוליסת הביטוח של תאונות תלמידים.

תביעת תאונות תלמידים 

הידעתם כי פוליסת ביטוח תאונות תלמידים חלה על כל תלמיד רשום במוסד חינוכי בכל ימי תקופת הביטוח, בכל שעה משעות היממה וללא קשר לפעילות במוסדות החינוך? חשוב שתדעו כי ניתן לתבוע במקרה של תאונות תלמידים ולקבל פיצויים. עורך דין תאונות תלמידים שומר על זכויות הילדים שלכם!

מה נחשב לתאונות תלמידים? איזו תאונה חייבת בדיווח? לפי החוק, כל תאונה שקרתה בשעות הפעילות הרגילה של בית הספר והגן, בתחומי המוסד החינוכי, חייבת בדיווח. גם תאונה שהתרחשה במהלך פעילות רשמית של בית הספר או הגן, אך מחוץ לשטחו, כמו למשל בסיור לימודי, בטיול, ביום ספורט או בכל פעילות אחרת תאונה כזו נכללת בחובת הדיווח.

חוק חינוך חובה מחייב את הרשויות והמועצות המקומיות לבטח בביטוח תאונות אישיות את התלמידים הלומדים במוסדות החינוך שבתחום שיפוטם. במסגרת פוליסת ביטוח זו יפוצו התלמידים הנפגעים בתאונה שבגינה נגרמת נכות, ללא קשר לרשלנות משרד החינוך או  הרשות המקומית או המוסד החינוכי. הפוליסה מכסה תאונות הקורות 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה, גם מחוץ למסגרת הלימודית בכל העולם. עורך דין תאונות תלמידים נותן ייעוץ המתמחה בהליך המשפטי המערב נזקי גוף. 

יהודה וחזיז עו"ד, בעלות ניסיון עתיר בטיפול בתביעות בתחום נזקי הגוף, עבורכם כאן תמיד לכל שאלה ולהשגת פיצוי מלא בהליך מקצועי, ישר ואדיב!

whatsapp desktop
whatsapp mobile