עו"ד תאונות עבודה

עומקסימום פיצוי במינימום זמן! נפצעתם בתאונת עבודה? ייתכן שמגיע לכם פיצוי כספי גבוה. עברת תאונת עבודה? רצוי שלא להמתין אלא לפנות מיד לעו"ד תאונות עבודה על מנת למצות את זכויותיכם. עצמאי, נפגעת בתאונה? אתה חייב עו"ד תאונות עבודה כי גם לך מגיע פיצוי. יחד נבחן האם בנוסף לביטוח לאומי כדאי להגיש תביעת נזיקין נגד המעסיק בגין מחשלים ורשלנות שגרמה לפציעה. עו"ד תאונות עבודה הוא הצעד הבא שלך. פנו אלינו כדי לוודא את זכויותיכם לפיצויים!

יהודה וחזיז עו"ד איתנו יש לכם סיכויי הצחה גבוהים בכל תביעה! נסיון רב ושרות מותאם לכל לקוח. הכי יעיל, מהיר ומקצועי. אנו עתירות ניסיון, דוגלות ביושרה, מקצועיות ואמינות. זמינות תמיד גם למקרים דחופים! ייצגנו בהצלחה מאות מקרים של תביעות תאונות עבודה, תביעות ביטוח בעקבות תאונות עבודה, תביעות אובדן כושר עבודה והשגנו פיצויים גבוהים לנתבעים!

איך מגישים תביעה בגין תאונת עבודה?

אנו יודעים להשיג את המקסימום עבורך! אנו יודעים כי למעסיק שלכם אחריות לשלומכם ובריאותכם. עובד שנפגע בתאונת עבודה זכאי לקבל תמלוגים בגין נזקי תאונה מהמוסד לביטוח לאומי, מחברת הביטוח הפרטית, ככל שיש לכם פוליסת ביטוח שמכסה נזקים מתאונות עבודה, ומהמעסיק שלכם, ככל שמדובר בעובד שכיר שניזוק בתאונת עבודה שנגרמה בשל רשלנות המעסיק. במקרה של תאונת עבודה עו"ד תאונות עבודה מעניק לכם הדרכה והכוונה שוטפת ומלווה אתכם בכל הערכאות בבתי במשפט. משרדנו בקיא בכל הליכי התביעה ואנו יודעות למקסם את הפיצויים בגין נזק!

אנו מעניקים שרותי ייצוג עורך דין במקרים של תאונות עבודה בכל קשת התחומים והפגיעות. נפילות, פציעות, אובדן כושר עבודה, פגיעה בגין הרמת חפצים כבדים, נפילה מסולם לא יציב, הכרה במחלות שנגרמו כתוצאה מעבודה, תסחיף ריאתי בשל טיסות ארוכות לחו"ל, נכות בגב עקב נסיעות ממושכות, ואסטמה עקב חשיפה לחומרים מזיקים ועוד. חשוב לנו שתדעו כי אתם יכולים למצות את כל הזכויות המגיעות לכם עקב תאונת עבודה. אנו כאן עבורכם לתיעוד נסיבות התאונה, לאיסוף הראיות וההוצאות בגין התאונה. אנחנו כאן עבורכם.

whatsapp desktop
whatsapp mobile